سجاد شهباززاده با به ثمر رساندن ۱۶ گل، سال ۱۳۹۹ را به عنوان آقای گل بلامنازع لیگ بیستم به پایان رساند. او به همراه جلال علی‌ محمدی و امید نورافکن میهمان برنامه نوروز طلایی بودند.   در تمام بازی ها می روم که گل بزنم سجاد شهباززاده در پاسخ به این سوال که در سال […]

 سجاد شهباززاده با به ثمر رساندن ۱۶ گل، سال ۱۳۹۹ را به عنوان آقای گل بلامنازع لیگ بیستم به پایان رساند. او به همراه جلال علی‌ محمدی و امید نورافکن میهمان برنامه نوروز طلایی بودند.

 

در تمام بازی ها می روم که گل بزنم

سجاد شهباززاده در پاسخ به این سوال که در سال ۱۴۰۰ چه تعداد گل به ثمر خواهد رساند گفت: تعداد که نمی توام بگویم اما در تمام بازی ها می روم که گل بزنم. مدلم این جوری نیست که الکی عدد بگویم. امید (نورافکن) بیشتر این گونه است که یک هدف تعیین می کند و به دنبالش می رود.

 

نورافکن: سجاد ۳۰ گل می زند

امید نورافکن در این خصوص اظهار نظر جالبی داشت: من به جای سجاد می گویم که اگر در سال جدید همه چیز عین امسال باشد و شرایط مان خوب باشد، به عنوان یک بازیکن باتجربه می تواند در هر بازی یک گل بزند. احتمال اینکه سجاد ۳۰ گل را در ۳۰ بازی بزند خیلی زیاد است.

 

نقش جهان و عالی قاپو را دوست دارم

شهباززاده که از فصل ۹۸–۱۳۹۷با حضور در سپاهان، در اصفهان زندگی می کند، در خصوص جاهای دیدنی این شهر گفت: خیلی از جاهای اصفهان را دوست دارم. من سه سال هست که در اصفهان هستم و فرصت داشتم همه جا را بگردم. به نسبت تمرین و بازی وقت کمی داریم اما زمان هایی هم بوده که رفته ام و به جز چند جا تمام مکان های دیدنی اصفهان را دیده ام. میدان نقش جهان و عالی قاپو را دوست دارم. خیابان جلفا را هم برای قدم زدن دوست دارم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
رنگ به رنگ شدن خطرناک شهرهای کرمانشاه/ موج چهارم کرونا درراه است

مهاجم تیم سپاهان برای سال جدید این گونه آرزو کرد: آرزو می کنم سالی سرشار از سلامتی و شادی برای مردم و پر از جام برای ما باشد.