تمرینات تیم استقلال با تصمیم کادر فنی به مدت چهار روز تعطیل بود و اولین جلسه تمرینی آبی پوشان در سال ۱۴۰۰ از ساعت ۱۶ امروز (دوشنبه) در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی برگزار شد.   این جلسه تمرینی که آغاز آن با حال و هوای سال جدید همراه و رنگ عید دیدنی به خود […]

تمرینات تیم استقلال با تصمیم کادر فنی به مدت چهار روز تعطیل بود و اولین جلسه تمرینی آبی پوشان در سال ۱۴۰۰ از ساعت ۱۶ امروز (دوشنبه) در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی برگزار شد.

 

این جلسه تمرینی که آغاز آن با حال و هوای سال جدید همراه و رنگ عید دیدنی به خود گرفته بود، پس از خوش و بش و رد و بدل شدن تبریک عید میان بازیکنان و اعضای کادر فنی، با صحبت های فرهاد مجیدی حالت جدی به خود گرفت.

 

اولین تمرین آبی پوشان در سال جدید هفت غایب داشت. رشید مظاهری، مهدی قایدی و عارف غلامی سه بازیکنی بودند که به دلیل حضور در اردوی تیم ملی غایب بودند. شیخ دیاباته که راهی کشورش شده یکی از غایبان این تمرین بود که قرار است از روی چهارشنبه به اردوی استقلالی ها اضافه شود. فرشید اسماعیلی و بابک مرادی دیگر غایبان تمرین امروز استقلال بودند. همچنین محمد دانشگر که همچنان مورد غضب فرهاد مجیدی است، در تمرین امروز نیز حضور نداشت.

گفتنی است که شاگردان فرهاد مجیدی از فردا به مدت چهار روز برای تشکیل اردو راهی هتل خواهند شد.

 

استقلال تهران

 

استقلال تهران

 

استقلال تهران

 

استقلال تهران

 

استقلال تهران

 

 

 

 

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
وقوع تندبادی با سرعت ۱۰۵ کیلومتر بر ساعت در قصرشیرین