چند روز پیش بود که بعد از کش و قوس های فراوان بالاخره مشخص شد که زلاتان ابراهیموویچ بعد از یک دوری نسبتا طولانی دوباره به تیم ملی سوئد باز خواهد گشت و آماده است تا در رقابت های یورو برای کشورش به میدان برود. زلاتان ابراهیموویچ اکنون در مصاحبه ای پیرامون این تصمیم اتخاذ […]

 چند روز پیش بود که بعد از کش و قوس های فراوان بالاخره مشخص شد که زلاتان ابراهیموویچ بعد از یک دوری نسبتا طولانی دوباره به تیم ملی سوئد باز خواهد گشت و آماده است تا در رقابت های یورو برای کشورش به میدان برود.

زلاتان ابراهیموویچ اکنون در مصاحبه ای پیرامون این تصمیم اتخاذ شده و صحبت هایی که با ژان اندرسون، سرمربی تیم ملی سوئد، داشته می گوید: ” ما اولین بار در یک اتاق با یکدیگر ملاقات کردیم و درباره همه چیز حرف زدیم. این یک جلسه مثبت بود که در آن با یکدیگر روبرو شدیم و نهایتاً بهترین گزینه را برای سوئد انتخاب کردیم.

ما هر دو می دانیم که بهترین کار برای تیم ملی چیست و امروز من اینجا در مقابل شما نشسته ام.  اگر من اینجا هستم به این دلیل نیست که اسم من زلاتان ابراهیموویچ است بلکه به این خاطر است که من لیاقت حضور در اینجا را دارم. هر کاری که قبلا انجام داده ام معنایی ندارد. در حال حاضر حس می کنم آماده هستم و می‌توانم به تیم ملی کمک کنم.

من فقط می خواهم تجربه خود را در اختیار تیم قرار دهم و به مربی قول دادم که سرنوشت ساز خواهم بود اما حالا باید این موضوع را در زمین ثابت کنم.”

کاپیتانی و شماره پیراهن در تیم ملی: ” از نظر من کاپیتان آندریاس گرانکویست است اما در هر حال مربی در این باره تصمیم گیری می کند.

01583450

من از الکساندر ایساک پرسیدم که آیا می توانم پیراهن شماره ۱۱ را داشته باشم؟ او به من تأکید کرد به شرطی که بتواند ظرف شش یا هفت سال آن را پس بگیرد، مشکلی وجود نخواهد داشت. فورسبرگ شماره ۱۰ را به من پیشنهاد کرده بود اما من ترجیح دادم که رد کنم زیرا این فصلی تازه ای است و درست است که او آن را در اختیار دارد.”

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پیش بینی برداشت ۴۵۰ تن گل محمدی در کرمانشاه

تمدید قرارداد احتمالی با میلان: ” من در مورد تمدید خوشبین هستم. هم تیمی ها مثل بچه های من هستند. این جوی است که ما ایجاد کرده ایم و بسیار خوب عمل می کنیم. من می خواهم در میلان ادامه دهم و پیشرفت کنم. این یک پروژه هیجان انگیز است.”