به گزارش فرتاک ورزشی، نخستین تمرین استقلال در سال ۱۴۰۰ امروز بعد از ظهر در مجموعه نفت تهرانسر برگزار شد و آبی پوشان زیر نظر فرهاد مجیدی و کادرفنی او مشغول انجام تمرینات شدند تا خود را برای آغاز رقابت های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا آماده کنند.   اما نکته مهم در […]

فرشاد ماجدی

 

به گزارش فرتاک ورزشی، نخستین تمرین استقلال در سال ۱۴۰۰ امروز بعد از ظهر در مجموعه نفت تهرانسر برگزار شد و آبی پوشان زیر نظر فرهاد مجیدی و کادرفنی او مشغول انجام تمرینات شدند تا خود را برای آغاز رقابت های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا آماده کنند.

 

اما نکته مهم در جلسه امروز تمرینی استقلال، حضور فرشاد ماجدی در کنار اعضای کادرفنی بود. فرشاد که برادر کوچکتر میرشاد ماجدی بازیکن سابق استقلال است، پیش از این و پس از حضور مجیدی به عنوان جایگزین وینفرد شفر در کنار فرهاد حضور داشت.

همچنین پس از انتخاب مجیدی به عنوان سرمربی تیم ملی امید، فرشاد ماجدی یکی از دستیاران او بود که البته پس از جدایی فرهاد از تیم ملی، او نیز به همکاری خود با تیم ملی امید خاتمه داد.

 

حالا و با حضور فرشاد ماجدی، جمع اعضای کادرفنی استقلال بیشتر از قبل شده است. فراز کمالوند به عنون مدیرفنی، صالح مصطفوی به عنوان دستیار اول، یوسف دانشیار و فرشاد ماجدی به عنوان اعضای تیم آنالیزور در کنار بهزاد نوشادی و بهزاد غلامپور مربیان بدنساز و دروازه بانها استقلال حضور دارند.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
خود را در مجموعه‌ای از شرایط ناگوار می‌بینیم