به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، مجید گلزاری در جمع اصحاب رسانه در خصوص وضعیت حمل و نقل کالای استان، اظهار داشت: ۸۳ شرکت حمل و نقل کالا در سطح استان وجود دارد که روزانه به صورت میانگین بیش از یک‌هزار و ۷۰۰ بارنامه صادر می‌شود. وی ادامه داد: بین ۳۱ استان کشور به لحاظ […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، مجید گلزاری در جمع اصحاب رسانه در خصوص وضعیت حمل و نقل کالای استان، اظهار داشت: ۸۳ شرکت حمل و نقل کالا در سطح استان وجود دارد که روزانه به صورت میانگین بیش از یک‌هزار و ۷۰۰ بارنامه صادر می‌شود.

وی ادامه داد: بین ۳۱ استان کشور به لحاظ مصرف بارنامه رتبه هیجدهم کشوری و بین استان‌های غرب کشور هم رتبه دوم را داریم.

معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: محصولات سیمانی، محصولات کارخانه‌های قند، صنایع پتروشیمی، پالایشگاهی و نفت محصولاتی است که از استان کرمانشاه حمل می‌شود.

وی با بیان اینکه به لحاظ کشاورزی یکی از قطب‌های کشور محسوب می‌شویم، افزود: در کنار محصولات کشاورزی، محصولات دامی نیز به سایر نقاط کشور صادر می‌شود.

گلزاری در خصوص بحث نظارتی، گفت: در حال حاضر دوستان و همکاران با همکاری پلیس راه استان بحث نظارتی را انجام می‌دهند.

وی در پایان از مردم خواست، مسائل و مشکلاتی این حوزه را با تماس با شماره ۱۴۱ یا ارسال پیامک به شماره ۱۰۰۰۱۴۱ مطرح و مطمئن باشند نسبت به مسائلی که اعلام می‌کنند برای داشتن حمل و نقلی سالم پیگیری‌های لازم انجام و نتایج به سمع و نظر مردم خواهد رسید.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
امام جمعه کرمانشاه: آمریکای نقض‌کننده برجام حق تعیین پیش شرطندارد