مهدی محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه در خصوص آخرین اخبار کرونای استان، اظهار داشت: در روز اول سال در هر ۲۰ دقیقه یک بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شدند. وی ادامه داد: تعداد بیماران نسبت به روز قبل(۳۰ اسفندماه)، ۳۴ نفر افزایش پیدا کرده بود که طبق […]

مهدی محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه در خصوص آخرین اخبار کرونای استان، اظهار داشت: در روز اول سال در هر ۲۰ دقیقه یک بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شدند.

وی ادامه داد: تعداد بیماران نسبت به روز قبل(۳۰ اسفندماه)، ۳۴ نفر افزایش پیدا کرده بود که طبق بررسی‌های صورت گرفته از آزمایش‌های صورت گرفته تعداد موارد مثبت سه برابر شده و تعداد افراد مبتلا سرپایی هم افزایش یافته بود.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خاطرنشان کرد: روز اول سال سه مورد فوت با تشخیص قطعی کرونا داشتیم که نسبت به روزهای پایانی اسفندماه افزایش داشته که مجموعه این موارد برای ما سبب نگرانی برای وارد به پیک چهارم شد، بنابراین روز گذشته اعلام هشدار و خطر کردیم.

وی اضافه کرد: انتظار داریم مردم توجه کنند و اولویت برنامه‌های نوروزی آن‌ها حفظ سلامتی باشد.

محمدی در پایان از ورود ۴ هزار و ۹۰۰ دز واکسن کرونا به استان خبر داد و افزود: این واکسن‌ها طبق سند ملی واکسیناسیون به کادر بهداشت و درمان و تعدادی از جانبازان و پاکبانان تزریق می‌شود.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۶۰ درصد ظرفیت صنعت کشور غیرفعال است