امام جمعه کرمانشاه؛ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه کارنامه پلیس در سال گذشته را درخشان عنوان کرد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ،نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در دیدار با فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: حضور مقتدرانه و به موقع پلیس در جامعه امنیت […]

امام جمعه کرمانشاه؛

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه کارنامه پلیس در سال گذشته را درخشان عنوان کرد.

کارنامه پلیس در سال گذشته درخشان استبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ،نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در دیدار با فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: حضور مقتدرانه و به موقع پلیس در جامعه امنیت بسیار خوبی در کشور ایجاد کرده و باعث شده اکثر جرائم به سرعت کشف و مجرمان به سزای عمل خود برسند.
 آیت الله “مصطفی علما با بیان اینکه پلیس همواره به تکلیف خود به خوبی عمل می کند خاطرنشان کرد: حضور پلیس در جامعه موجب آرامش مردم می شود.

امام جمعه کرمانشاه  همچنین با روشن و درخشان خواندن کارنامه پلیس در سال گذشته گفت: ماموران جان برکف نیروی انتظامی زحمات زیادی در طول سال گذشته متحمل شدند و توانستند مردم را دلگرم تر از قبل کنند.

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه پلیس علاوه بر امنیت خوبی که در سطح جامعه ایجاد کرد در بحث پیشگیری از شیوع ویروس کرونا نیز اقدامات درخشانی داشت اظهار داشت:ماموران پلیس از جمله نیروهای خدوم و ولایی هستند که مجاهدانه برای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب و امنیت و آسایش مردم تلاش می کنند.

 

آیت الله علما همچنین با اشاره به اتحاد و همدلی خوبی که میان مردم کرمانشاه وجود دارد گفت: امروز همه مذاهب در  استان با احترام کنار یکدیگر زندگی می کنند و حیله ها و دسیسه های گاه و بی گاه دشمنان و معاندان نتوانسته است بر این همدلی خدشه ای وارد کند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
زلزله 4.9 ریشتری قصرشیرین ‌را لرزاند / اعزام 4 تیم ارزیاب بهمنطقه / تلفاتی تاکنون گزارش نشده است