به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله مصطفی علما پیش از ظهر امروز در دیدار نوروزی با سردار جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار کرد: جمهوری اسلامی به برکت حضور ولایت فقیه و سربازان مقتدر ولایت در نیروهای مسلح از جمله نیروی انتظامی امروز به یکی از قدرت‌های بزرگ منطقه و جهان تبدیل شده است. وی […]

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله مصطفی علما پیش از ظهر امروز در دیدار نوروزی با سردار جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار کرد: جمهوری اسلامی به برکت حضور ولایت فقیه و سربازان مقتدر ولایت در نیروهای مسلح از جمله نیروی انتظامی امروز به یکی از قدرت‌های بزرگ منطقه و جهان تبدیل شده است.

وی ادامه داد: مأموران پلیس از جمله نیروهای خدوم و ولایی هستند که مجاهدانه برای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب و امنیت و آسایش مردم تلاش و برای نیل به هدف مقدس خود بسیاری از خطرات را هم به جان می خرند.

امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه پلیس همواره به تکلیف خود به خوبی عمل کرده، تصریح کرد: حضور آنها میان مردم احساس آرامش را در جامعه حاکم می‌کند و عملاً اخطاری است به مخلان نظم و امنیت عمومی جامعه و اشراری که قصد ناامنی دارند و به آنها می‌فهماند که چشمان همیشه بیدار پلیس مراقب رفتار آنها است.

علما با روشن و درخشان خواندن کارنامه پلیس در سال ۱۳۹۹، گفت: مأموران جان بر کف نیروی انتظامی زحمات زیادی در طول سال گذشته متحمل و توانستند مردم را دلگرم‌تر از قبل کنند، کما اینکه بخش زیادی از امنیت در کشور را هم مدیون نیروی انتظامی هستیم.

وی گفت: پلیس علاوه بر امنیت خوبی که در سطح جامعه ایجاد کرد در بحث پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اقدامات درخشانی داشت و علاوه بر ضدعفونی کردن معابر شهری و پرخطر، کشفیات خوبی در حوزه قاچاق و احتکار لوازم بهداشتی مورد نیاز مردم و محلول‌های ضدعفونی داشت و عرصه را بر قاچاقچیان و محتکران تنگ کرد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
معاون استانداری: از 21 اردیبهشت راه‌های ورودی و خروجیکرمانشاه مسدود می‌شود

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه عملکرد یک سال اخیر پلیس کرمانشاه را مطلوب ارزیابی و خاطرنشان کرد: خوشبختانه با مجموعه اقدامات صورت گرفته کرمانشاه در بیشتر شاخص‌های امنیتی جز استان‌های اول کشور و در بسیاری آسیب‌های اجتماعی در رده‌های آخر قرار دارد که باید صمیمانه از فرماندهی و کارکنان انتظامی استان قدردانی کرد.

علما همچنین با اشاره به اتحاد و همدلی خوبی که میان مردم کرمانشاه وجود دارد، گفت: امروز تمامی مذاهب در این استان با احترام کنار یکدیگر زندگی و حیله‌ها و دسیسه‌های گاه و بی گاه دشمنان و معاندان نتوانسته است بر این همدلی خدشه‌ای وارد کند.

وی با بیان اینکه کرمانشاه یکی از محورهای وحدت اقوام و مذاهب در کشور است، گفت: در سطح جهانی همین وضعیت برای کشورمان وجود دارد و به فضل الهی تاکنون دشمنان در اجرای توطئه و نقشه‌های خود ناکام مانده‌اند.