به گزارش فرتاک نیوز؛ محمد هادی قانع گفت: صبح امروز افراد عبوری از کنار چاهی که در اطراف باغ‌های شهرستان خرامه قرار دارد متوجه فریاد‌هایی از درون چاه شده که پس از نزدیک شدن به چاه از وجود فردی در اعماق چاه ۶۰ متری اطلاع پیدا می‌کنند. وی با بیان اینکه به محض اطلاع از […]

نجات+مرد+شیرازی+پس+از+4+روز+در+چاه+

به گزارش فرتاک نیوز؛ محمد هادی قانع گفت: صبح امروز افراد عبوری از کنار چاهی که در اطراف باغ‌های شهرستان خرامه قرار دارد متوجه فریاد‌هایی از درون چاه شده که پس از نزدیک شدن به چاه از وجود فردی در اعماق چاه ۶۰ متری اطلاع پیدا می‌کنند.

وی با بیان اینکه به محض اطلاع از این حادثه و هماهنگی با ستاد مدیریت بحران آتش نشانان عازم محل حادثه شدند، ادامه داد: آتش نشانان پس از حضور در محل و بررسی صحنه مشاهده کردند که یک مرد حدودا ۴۰ ساله که چهار روز پیش وارد چاه ۶۰ متری شده بود به علت عمق زیاد چاه در اعماق چاه گرفتار و قادر به خارج شدن از آن نبود.

رئیس سازمان آتش نشانی شیراز گفت: با وجود دشواری و حساسیت بالای عملیات، آتش نشانان که تمام تجهیزات و امکانات عملیاتی را برای نجات جان فرد گرفتار در چاه به کار گرفته بودند پس از حدود یک ساعت تلاش مستمر موفق شدند وی را به سلامت نجات داده و به خارج از چاه منتقل کنند.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
برپایی ده «ایستگاه سلامت» در مناطق حاشیه نشین