به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، احسان باقرخانی ، با اشاره به تداوم عرضه میوه تنظیم بازار در تعطیلات نوروز در استان، گفت: از ابتدای عرضه میوه تاکنون نزدیک به ۳۰۰ تن از سهمیه ۷۵۰ تنی سیب و پرتقال استان را عرضه کرده‌ایم.  او با بیان اینکه عرضه میوه تا ۱۵ فروردین […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، احسان باقرخانی ، با اشاره به تداوم عرضه میوه تنظیم بازار در تعطیلات نوروز در استان، گفت: از ابتدای عرضه میوه تاکنون نزدیک به ۳۰۰ تن از سهمیه ۷۵۰ تنی سیب و پرتقال استان را عرضه کرده‌ایم.

 او با بیان اینکه عرضه میوه تا ۱۵ فروردین و پایان تعطیلات ادامه دارد، یادآور شد: هم اکنون روزانه نزدیک به ۷۰ تا ۸۰ تن میوه تنظیم بازار عرضه می‌کنیم.

معاون بازرگانی سازمان صمت استان کرمانشاه بیان کرد: هم اکنون عرضه میوه عمدتا در قالب چند مرکز سیار که با بنر مشخص شده‌اند انجام می‌شود.

باقرخانی قیمت مصوب عرضه هرکیلو گرم سیب را ۱۰ هزار تومان و هر کیلو پرتقال را ۱۲ هزار تومان اعلام کرد و افزود: تقاضا برای میوه‌ای که عرضه می‌کنیم وجود دارد، البته قصد ما عرضه میوه برای تنظیم قیمت‌ها در بازار است.

او از ادامه توزیع گوشت قرمز و مرغ منجمد نیز در سطح بازار خبر داد و گفت: هم اکنون روزانه نزدیک به ۲۰ تن مرغ منجمد و روزی چهار تا پنج تن گوشت قرمز عرضه می‌شود.

به گفته معاون بازرگانی سازمان صمت استان کرمانشاه، قیمت هر کیلو مرغ منجمد برای مصرف کننده ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان و هر کیلو گوشت قرمز منجمد ۸۰ هزار تومان است.

انتهای پیام/ز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ترفند تازه هکرها برای دسترسی به اطلاعات افراد