علیرضا بیرانوند پس از حضور متوالی در اردوهای تیم ملی ایران، بخاطر شرایط نه چندان خوبی که در رویال آنتورپ بلژیک داشت و فرصت بازی پیدا نمی‌کرد، در اردوی مهرماه غایب بود و در فهرست مد نظر دراگان اسکوچیچ قرار نگرفت ولی او در لیست جدید تیم ملی دوباره حاضر است. این دروازه‌بان که در […]

علیرضا بیرانوند پس از حضور متوالی در اردوهای تیم ملی ایران، بخاطر شرایط نه چندان خوبی که در رویال آنتورپ بلژیک داشت و فرصت بازی پیدا نمی‌کرد، در اردوی مهرماه غایب بود و در فهرست مد نظر دراگان اسکوچیچ قرار نگرفت ولی او در لیست جدید تیم ملی دوباره حاضر است.

این دروازه‌بان که در ۱۰ مسابقه از ۳۱ بازی آنتورپ در فصل جاری ژوپیر لیگ بلژیک به میدان رفته، در شرایطی نخستین بار در فهرست اسکوچیچ قرار گرفته که سعی دارد با حضور موفق در تمرینات دوباره جایگاهش در ترکیب تیم ملی را که در دو مسابقه تدارکاتی اخیر از دست رفته بود، پس بگیرد.

به گزارش فرتاک نیوز،بیرانوند در شرایطی به اردوی تیم ملی آمده که در چهار مسابقه رسمی اخیرشان، در سه دیدار نیمکت‌نشین بوده و یک بازی را هم به دلیل آسیب دیدگی از دست داده، اما امیدوار است با نمایش خوب در تیم ملی ایران، در تیم باشگاهی‌اش هم دوباره به او اعتماد شود و فرصت بازی به دست بیاورد.

این دروازه‌بان آخرین بار در دیدار مرحله مقدماتی جام جهانی مقابل عراق که با شکست ۲ بر یک ایران همراه بود، برای تیم ملی به میدان رفت و روز دهم فروردین‌ماه ۱۴۰۰ این فرصت را دارد تا پس از حدود یک سال و نیم دوباره درون دروازه ایران مقابل سوریه بایستد.

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
خدمات بیمه‌ای تأمین اجتماعی با ارائه کارت ملی