به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، احسان احمدی‌نصر امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص زیباسازی‌های صورت گرفته در سطح شهر کرمانشاه، اظهار داشت: دو نوروز است که با پدیده شوم ویروس کرونا مواجه هستم. وی ادامه داد: امسال سعی شده به گونه‌ای شهر را زیبا و آذین‌بندی کنیم که تا حدودی از دل‌آزردگی مردم […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، احسان احمدی‌نصر امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص زیباسازی‌های صورت گرفته در سطح شهر کرمانشاه، اظهار داشت: دو نوروز است که با پدیده شوم ویروس کرونا مواجه هستم.

وی ادامه داد: امسال سعی شده به گونه‌ای شهر را زیبا و آذین‌بندی کنیم که تا حدودی از دل‌آزردگی مردم که حاصل از بیماری کرونا است، کاسته شود و شادی را برای شهروندان به ارمغان آورد.

رییس کمیسیون زیباسازی شهرداری کرمانشاه با اشاره به نصب بیش از ۵۰ المان شهری و چندین مبلمان شهری در شهر، گفت: شهر را با رنگ‌آمیزی کف پیاده‌راه‌های اصلی و کف پیاده‌راه‌های کنار پارک‌ها و نورپردازی به شهر بوم و رنگ تبدیل کرده‌ایم.

وی شهر را متعلق به مردم دانست و گفت: شهرداری یک نهاد غیردولتی است و برای هر گونه زیباسازی و کاشت گل و گیاه هزینه کرده که از مردم تقاضا داریم  از شهر خود مواظبت و نسبت به نگهداری از آن احساس مسئولیت کنند.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کرمانشاهی‌ها سالی غبارآلود در پیش دارند