غلامرضا عزیزی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با توجه به چرخش ویروس جهش یافته کرونا و شکننده بودن وضعیت از عموم همشهریان و میهمانان نوروزی درخواست می‌کنم به شهرستان دالاهو مسافرت نکنند و از مردم شهرستان دالاهو می‌خواهم پذیرای میهمانان نوروزی نباشند. وی افزود: متأسفانه با توجه به تمام […]

غلامرضا عزیزی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با توجه به چرخش ویروس جهش یافته کرونا و شکننده بودن وضعیت از عموم همشهریان و میهمانان نوروزی درخواست می‌کنم به شهرستان دالاهو مسافرت نکنند و از مردم شهرستان دالاهو می‌خواهم پذیرای میهمانان نوروزی نباشند.

وی افزود: متأسفانه با توجه به تمام هشدارهایی که در مورد عدم مسافرت و مهمانی نرفتن در ایام تعطیل داده شده در طی هفته گذشته تعداد زیادی مسافر به شهرستان دالاهو سفر کرده‌اند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دالاهو تصریح کرد: در همین ایام ۱۰ مورد از این مهمانان دچار کرونا بوده و تست آنها مثبت شده و با توجه به اینکه از استان‌های با خطر بالا از جمله خوزستان مهمان دالاهو شده‌اند احتمال اینکه به گونه‌ی جدید کرونا که به کرونا انگلیسی معروف است دچار شده باشند بسیار زیاد است.

عزیزی تاکید کرد: بنابراین از مردم شهرستان دالاهو درخواست می‌کنم از پذیرفتن مهمانان نوروزی جدید خودداری کنند.

وی خاطر نشان کرد: مهمانان حاضر هم در صورت داشتن هرگونه علائم مشکوک به کرونا ازجمله تب، لرز، درد، کوفتگی، علائم سرماخوردگی سرفه و تنگی نفس به مرکز منتخب ۱۶ ساعته واقع در مرکز خدمات جامع شماره یک کرند یا مرکز شبانه روزی گهواره برای ساکنین این شهر مراجعه کنند.

عزیزی بیان کرد: از مهمانان نوروزی و سایر مردم می‌خواهم برای حفظ سلامت خود و دیگران از هرگونه دید و بازدید و رفت و آمد در شهرها و روستاها شدیداً پرهیز کنند و به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی را جدی بگیرند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
قاچاق انسان در سیستان و بلوچستان ۸ کشته و ۳ مصدوم برجا گذاشت