مرد ۴۴ ساله ای در فلوریدا که پس از قتل بی رحمانه همسرش سعی داشت از قرنطینه کرونا استفاده کند و با پنهان کردن جسد مقتول جنایتش را مخفی کند توسط کارآگاهان پلیس دستگیر شد. بر اساس گزارش پلیس ، متهم پس از قتل همسر ۵۱ ساله اش ومخفی کردن جسد اوبا ارسال پیامک از […]

 مرد ۴۴ ساله ای در فلوریدا که پس از قتل بی رحمانه همسرش سعی داشت از قرنطینه کرونا استفاده کند و با پنهان کردن جسد مقتول جنایتش را مخفی کند توسط کارآگاهان پلیس دستگیر شد.

بر اساس گزارش پلیس ، متهم پس از قتل همسر ۵۱ ساله اش ومخفی کردن جسد اوبا ارسال پیامک از تلفن همراه قربانی به دوستان و آشنایان بیان کرد که همسرش به کرونا مبتلا شده ودر مرکز کنترل بیماری های همه گیر دوران قرنطینه را سپری می کند و این در حالی است که همسایه شان صدای جیغ و گریه مقتول را شنیده و به پلیس اطلاع داده بود.

قتل+همسر+در+دوران+کرونا

قتل همسر در دوران کرونا

اطلاعات پلیس حاکی از آن است که در خانه قطرات خون ، حوله کثیف و مایع سفید کننده دیده شده که نشان می داد متهم سعی بر مخفی کردن قتل داشته است.

گفتنی است ماموران موفق به کشف جسد مقتول نشدند و تاکنون متهم انگیزه این جنایت را لو نداده اما به زودی تحقیقات پلیس محل کشف جسد و علت قتل را افشا می کند.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
به وضعیت "آبی" کرونایی کرمانشاه مغرور نشویم/ تشکیل کارگروهیبرای رفع مشکلات باشگاه‌های ورزشی