به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، مدیرکل هواشناسی استان  کرمانشاه گفت: هم اکنون سرعت وزش باد در جوانرود ۴۷ کیلومتر، کنگاور ۳۶ کیلومتر، سرپل ذهاب ۲۹ کیلومتر و در سنقر، گیلانغرب و اسلام ابادغرب نیز ۲۵ کیلومتر بر ساعت ثبت شده است. دولتشاهی به کاهش دید افقی در شهرستان‌های مختلف استان هم […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، مدیرکل هواشناسی استان  کرمانشاه گفت: هم اکنون سرعت وزش باد در جوانرود ۴۷ کیلومتر، کنگاور ۳۶ کیلومتر، سرپل ذهاب ۲۹ کیلومتر و در سنقر، گیلانغرب و اسلام ابادغرب نیز ۲۵ کیلومتر بر ساعت ثبت شده است.

دولتشاهی به کاهش دید افقی در شهرستان‌های مختلف استان هم اشاره کرد و افزود: در یک ساعت گذشته سرپلذهاب با ۳ هزار متر مربع کمترین دید افقی را داشته است.

او بیان کرد: همچنین میزان دیدافقی در سومار ۶ هزار متر، قصرشیرین۷هزار متر، گیلانغرب ۵ هزار متر، روانسر۷هزار متر، اسلام ابادغرب ۸ هزار متر، جوانرود و کنگاور و سنقر نیز ۹ هزار متر گزارش شده است.

مدیرکل هواشناسی استان یادآور شد: در شهر کرمانشاه نیز در حال حاضر گرد و غبار گزارش نشده، همچنین سرعت وزش باد در این شهر به ۴۳ کیلومتر بر ساعت رسیده است.

لازم به ذکر است میزان دید افقی در حالت استاندارد ۱۰ هزار متر است.

انتهای پیام/ز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
شورای آموزش و پروش کرمانشاه رتبه برتر کشوری را کسبکرد