به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، فرمانده انتظامی هرسین سرهنگ عزیزیان گفت: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر حملهزخمی شدن ۳ نفر در بیستون بر اثر حمله‌ی شغال یک قلاده شغال به مردم در کنار رودخانه شهر بیستون به سمت سراب نجیوران، تیمی از ماموران به سرعت در محل حاضر شدند. عزیزیان افزود: در […]

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، فرمانده انتظامی هرسین سرهنگ عزیزیان گفت: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر حملهزخمی شدن ۳ نفر در بیستون بر اثر حمله‌ی شغال یک قلاده شغال به مردم در کنار رودخانه شهر بیستون به سمت سراب نجیوران، تیمی از ماموران به سرعت در محل حاضر شدند.

عزیزیان افزود: در تحقیقات پلیس مشخص شد یک قلاده شغال ابتدا به دختری ۲۲ ساله حمله می‌کند که بر اثر آن انگشت شَست دست راست وی قطع می‌شود.

او خاطرنشان کرد: به دنبال حمله شغال دو پسر جوان به یاری دختر آسیب دیده می‌شتابند و پس از نجات جان وی؛ خودشان هم از ناحیه هر دو دست مجروح می‌شوند.

فرمانده انتظامی هرسین اظهار داشت: حیوان درنده پس از حمله به مردم تلف و افراد مجروح نیز جهت مداوا توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

 

انتهای پیام/پ

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
انفجار منزل مسکونی در کرمانشاه یک کشته و یک زخمی به جایگذاشت