تیم فوتبال استقلال تهران باید روز چهاردهم فروردین‌ماه در چارچوب هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف پیکان تهران برود. این بازی در حالی برگزار می‌شود که آبی‌پوشان تهرانی چندین بازیکن کرونایی دارند و حتی احتمال دارد در صورت افزایش کرونایی‌ها، بازی با خودروسازان لغو شود. با این وجود هنوز خبری مبنی بر لغو بازی منتشر نشده و بعید است که […]

تیم فوتبال استقلال تهران باید روز چهاردهم فروردین‌ماه در چارچوب هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف پیکان تهران برود. این بازی در حالی برگزار می‌شود که آبی‌پوشان تهرانی چندین بازیکن کرونایی دارند و حتی احتمال دارد در صورت افزایش کرونایی‌ها، بازی با خودروسازان لغو شود.

با این وجود هنوز خبری مبنی بر لغو بازی منتشر نشده و بعید است که فعلا این اتفاق رخ دهد. در این وضعیت، مهمترین چالش فرهاد مجیدی، ترکیبی است که باید روز چهاردهم روانه میدان کند. فعلا هر ۲ دروازه‌بان اصلی استقلال کرونایی شده‌اند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد به بازی با پیکان نمی‌رسند. هم محمدرشید مظاهری و هم سید حسین حسینی در قرنطینه به سر می‌برند و باید حدود ۲ هفته‌ای را در این وضعیت بمانند.

حال سوالی که به وجود می‌آید این است که در غیاب این ۲ گلر، چه کسی در بازی با پیکان درون دروازه استقلال خواهد ایستاد. در جواب این سوال باید گفت به نظر می‌رسد امیرحسین بیات، جدی‌ترین گزینه برای محافظت از دروازه استقلال در بازی برابر تیم مهدی تارتار باشد.

این دروازه‌بان ۲۲ ساله در بهمن ماه سال ۱۳۹۹ از پرسپولیس جدا شد و به استقلال پیوست. او سابقه حضور در تیم‌های پیکان و نفت تهران را دارد و حالا احتمالا باید در برابر یکی از تیم‌های سابقش به میدان برود. امیرحسین بیات تاکنون در لیگ برتر فوتبال ایران به میدان نرفته است. او فقط یک بار با لباس نفت تهران فرصت حضور در جام حذفی را پیدا کرد. حالا اما یک فرصت طلایی نصیبش شده تا بتواند تجربه حضور در بالاترین سطح فوتبال ایران را به دست بیاورد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
طرح «دست‌های مهربانی» با ویزیت رایگان بیماران روستایی درقصرشیرین