به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، رییس پلیس راه استان با اعلام این خبر گفت: حادثه نخست ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه شب گذشته (پنجشنبه) بین دو دستگاه خودروی سواری پیکان و پژو ۴۰۵ در محور فش بعد از پلیس راه کنگاور رخ داد. سرهنگ حیدری افزود: در این حادثه راننده خودروی پیکان جان خود را از […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، رییس پلیس راه استان با اعلام این خبر گفت: حادثه نخست ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه شب گذشته (پنجشنبه) بین دو دستگاه خودروی سواری پیکان و پژو ۴۰۵ در محور فش بعد از پلیس راه کنگاور رخ داد.

سرهنگ حیدری افزود: در این حادثه راننده خودروی پیکان جان خود را از دست داد و راننده پژو ۴۰۵ نیز زخمی و به مراکز درمانی منتقل شد.

وی علت وقوع این حادثه را تجاوز به چپ خودروی پیکان اعلام کرد.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه اظهار داشت: حادثه دوم نیز ساعت ۱۹ در محور صحنه به بیستون میان یک دستگاه کامیون با دو دستگاه خودروی سواری سمند و پژو ۴۰۵ رخ داد که در این سانحه راننده سمند فوت کرد و دو سرنشین دیگر این خودرو به همراه رانندگان کامیون و پژو ۴۰۵ نیز زخمی شدند.

سرهنگ حیدری عدم رعایت حق تقدم راننده کامیون را علت وقوع این حادثه اعلام کرد و گفت: متاسفانه یک لحظه غفلت و رعایت نکردن قوانین رانندگی حوادث مرگبار اینچنینی را رقم می‌زند که انتظار می‌رود رانندگان بیش از پیش مراقب بوده و از رفتار‌های پرخطر بپرهیزند.

انتهای پیام/ح
 


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
هوای سیزده بدر کرمانشاه چگونه است؟