ایسنا/کرمانشاه رییس پلیس‌راه استان کرمانشاه گفت: از ابتدای اجرای طرح نوروزی تاکنون(۲۸ اسفند تا پنجم فروردین) ۲۷۰ دستگاه خودرو مربوط به شهرهای قرمز و نارنجی که قصد ورود به کرمانشاه و دیگر شهرستانهای استان را داشتند به شهرهای مبدا خود عودت داده شدند.  سرهنگ “محمد حیدری” اظهار داشت: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا […]

ایسنا/کرمانشاه رییس پلیس‌راه استان کرمانشاه گفت: از ابتدای اجرای طرح نوروزی تاکنون(۲۸ اسفند تا پنجم فروردین) ۲۷۰ دستگاه خودرو مربوط به شهرهای قرمز و نارنجی که قصد ورود به کرمانشاه و دیگر شهرستانهای استان را داشتند به شهرهای مبدا خود عودت داده شدند.

 سرهنگ “محمد حیدری” اظهار داشت: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا خودروهایی که پلاک آنها مربوط به شهرهای با وضعیت کرونایی قرمز یا نارجی است، حق سفر به دیگر مناطق را ندارند. 

وی افزود: علاوه بر عودت ۲۷۰ دستگاه خودروی شهرهای قرمز و نارنجی، ممکن است خودروهای دیگر متعلق به این شهرها به صورت سیستمی و پایش های تصویری شناسایی و اعمال قانون شده باشند. 

 حیدری در ادامه از افزایش ۹۳ درصدی ترددهای جاده ای در استان خبر داد و گفت: بیشترین ترددها در محورهای کرمانشاه – صحنه و کرمانشاه – اسلام آبادغرب صورت گرفته است. 

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه همچنین با بیان اینکه از آغاز طرح نوروزی پلیس راه (۲۸ اسفند) تاکنون سه فقره تصادف فوتی در محورهای استان رخ داده که منجر به جان باختن سه نفر شده است، گفت: آمار فوتی ها با مدت مشابه سال قبل برابری می کند. 

وی همچنین از وقوع ۷۴ فقره تصادف جرحی و زخمی شدن ۱۵۴ نفر خبر داد و گفت: تعداد مجروحان ۳۲ درصد رشد داشته است. 

 حیدری در پایان با اشاره به استقرار ۱۰۰ گشت پلیس در محورها و جاده های استان گفت: خودروهای متخلف که حین سفر مرتکب دو تخلف حادثه ساز شوند به مدت ۷۲ ساعت توقیف می شوند.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
شیوع کرونا و تعلل تصمیم‌گیران ستاد مقابله با کرونا درکرمانشاه