ایسنا/کرمانشاه به گفته معاون نظارت و پایش محیط زیست استان کرمانشاه، هوای شهر کرمانشاه و پنج شهرستان دیگر استان امروز (۵ فروردین) در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد. آذر ولی‌زاده در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: شاخص کیفی هوا برای شهر کرمانشاه در ۲۴ساعت گذشته(هشت صبح روز گذشته تا هشت صبح) […]

ایسنا/کرمانشاه به گفته معاون نظارت و پایش محیط زیست استان کرمانشاه، هوای شهر کرمانشاه و پنج شهرستان دیگر استان امروز (۵ فروردین) در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

آذر ولی‌زاده در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: شاخص کیفی هوا برای شهر کرمانشاه در ۲۴ساعت گذشته(هشت صبح روز گذشته تا هشت صبح) عدد ۱۲۲ را نشان می‌دهد که بیانگر وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس است.

وی عدد شاخص کیفی هوای شهرستان کنگاور را نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۲ اعلام کرد و یادآور شد: از آنجایی‌که شاخص کیفی هوای سالم تا سقف عدد ۱۰۰ است، هوای کنگاور نیز در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

معاون نظارت و پایش محیط زیست استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: شهرستان‌های قصرشیرین، اسلام آبادغرب، سرپل ذهاب و گیلانغرب نیز  بر اساس داده‌های شاخص کیفی هوا طی ۲۴ ساعت گذشته، در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس با عدد ۱۱۴ قرار دارد.

ولی زاده با بیان اینکه این توده گرد و غبار به دنبال وزش باد شدید از مرزهای عراق وارد استان شده، ابراز امیدواری کرد به تدریج از میزان غبارآلودگی هوا کاسته شود.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مقدمات ثبت جهانی بلوار طاق بستان ایجاد شده است