مهندس مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: تا کنون ۲ هزار و ۶۰۰ مجوز مشاور املاک در سامانه کشوری ثبت شده است که دو هزار و ۲۰۰ مشاور املاک دائر هستند و مابقی به لحاظ شرایط کرونا، اشباع بازار مسکن دچار رکورد و تعطیلی موقت شدند. رئیس اتحادیه املاک شهرستان کرمانشاه در ادامه […]

مهندس مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: تا کنون ۲ هزار و ۶۰۰ مجوز مشاور املاک در سامانه کشوری ثبت شده است که دو هزار و ۲۰۰ مشاور املاک دائر هستند و مابقی به لحاظ شرایط کرونا، اشباع بازار مسکن دچار رکورد و تعطیلی موقت شدند.

رئیس اتحادیه املاک شهرستان کرمانشاه در ادامه افزود: هم اکنون بازار مسکن در رکورد به سر می برد و با توجه به شرایط موجود در سال آینده پیش بینی می‌شود قیمت مسکن ۱۵ درصد نسبت به تورم افزایش پیدا کند.

وی افزود: در سال جاری با توجه به همکاری مدیران ارشد استان و توجه ویژه رسانه‌ها و همکاری مشاورین املاک استان کرمانشاه توانستیم کمک ویژه‌ای به ساماندهی بازار مسکن انجام دهیم.  

مرادیدر خاتمه گفت: از مدیران ارشد استان می خواهیم با توجه به مصوبه سال جاری مبنی بر تخفیف مالیاتی مشاورین املاک اقداماتی انجام پذیرد که همراهی مشاورین املاک را در سال ۱۴۰۰ هم چنان داشته باشیم و بازار دچار تورم و گرانی نشود!

انتهای پیام/ح


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
خرید جدید استقلال+عکس