با توجه به رنگ‌بندی جدید شهرستان‌های کشور در سوم فروردین ماه بر اساس شیوع کرونا، شهرستان اسلام آباد غرب از رنگ زرد به رنگ نارنجی (پُر خطر) تغییر وضعیت پیدا کرد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: […]

با توجه به رنگ‌بندی جدید شهرستان‌های کشور در سوم فروردین ماه بر اساس شیوع کرونا، شهرستان اسلام آباد غرب از رنگ زرد به رنگ نارنجی (پُر خطر) تغییر وضعیت پیدا کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلاماسلام آباد غرب نارنجی شد این خبر گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا خروج خودرو‌های بومی از شهرستان‌های نارنجی و قرمز و ورود خودرو‌های غیربومی به شهرستان‌های نارنجی و قرمز ممنوع است.

مهدی محمدی افزود: در حال حاضر ۸ شهرستان استان شامل کرمانشاه، پاوه، کنگاور، سنقر و کلیایی، هرسین، سرپلذهاب، صحنه و گیلانغرب در وضعیت زرد (خطر متوسط) قرار دارند و ۵ شهرستان دالاهو، ثلاث باباجانی، قصرشیرین، جوانرود و روانسر در وضعیت آبی بیماری کرونا قرار دارند.

بر اساس آخرین آمار دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه هم اکنون ۱۷۰ نفر در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری هستند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
فوت ۳۸۲ نفر در حوادث ترافیکی کرمانشاه