تورج کرمیان بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به گزارشات مردمی مبنی بر جابجایی مشکوک دام اظهار کرد: در این راستا نیروی انتظامی در گاراژ گزارش شده در محله شریعتی شهر کرمانشاه حضور پیدا کردند. وی افزود: پس از انجام بررسی‌های لازم مشخص شد که در گاراژ مذکور افرادی سودجو […]

تورج کرمیان بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به گزارشات مردمی مبنی بر جابجایی مشکوک دام اظهار کرد: در این راستا نیروی انتظامی در گاراژ گزارش شده در محله شریعتی شهر کرمانشاه حضور پیدا کردند.

وی افزود: پس از انجام بررسی‌های لازم مشخص شد که در گاراژ مذکور افرادی سودجو نسبت به کشتار غیرمجاز دام‌های بیمار و مردار و سپس عرضه آن در سطح شهر کرمانشاه اقدام می‌کردند.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه به صدور حکم قضائی و همکاری مأموران نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت: ۹ لاشه دام بیمار در این گاراژ کشف و از طریق روش‌های بهداشتی امحاء شد.

وی با بیان اینکه در این رابطه یک نفر دستگیر و به مراجع قضائی تحویل داده شد، تاکید کرد: شهروندان باید گوشت و مرغ مورد نیاز خود را از مراکز معتبر با تاییدیه سازمان دامپزشکی خریداری کرده و از خرید گوشت چرخ شده آماده بپرهیزند.

کرمیان افزود: شهروندان می‌توانند گزارشات مربوطه را به ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ پیامک کرده و یا با سامانه ۱۵۱۲ تماس حاصل کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
قانون رفع موانع تولید در کمیسیون کشاورزی به تصویب رسید