فیروز دولتشاهی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی اظهار کرد: از امروز تا اواسط هفته آینده در بعضی ساعات وزش باد و رشد ابر مهمترین پدیده‌های جوی قابل توجه برای استان کرمانشاه خواهد بود. وی افزود: این شرایط در ساعاتی از فردا شنبه علاوه بر […]

فیروز دولتشاهی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی اظهار کرد: از امروز تا اواسط هفته آینده در بعضی ساعات وزش باد و رشد ابر مهمترین پدیده‌های جوی قابل توجه برای استان کرمانشاه خواهد بود.

وی افزود: این شرایط در ساعاتی از فردا شنبه علاوه بر تشدید وزش باد و احتمالاً گرد و غبار ممکن است در پاره‌ای از نقاط کوهستانی عمدتاً در منطقه اورامانات با رگبار خفیف و موقت باران همراه شود.

سرپرست اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه تصریح کرد: دمای هوا که تا روز یکشنبه به طور نسبی کاهش می‌یابد، از روز دوشنبه تا پنج شنبه روندی افزایشی خواهد داشت.

دولتشاهی با بیان اینکه کاهش دما در بامداد یکشنبه محسوس‌تر خواهد بود، گفت: به دنبال این شرایط، موجی ناپایدار از اواخر روز چهارشنبه تا روز جمعه جو منطقه را متأثر خواهد کرد.

وی ادامه داد: علاوه بر وزش باد، بارش‌هایی به ویژه در روز پنجشنبه و برای نواحی شمالی استان کرمانشاه پیش‌بینی می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مهاجم جدید آلومینیوم از ذوب‌آهن آمد