طی دو روز گذشته بیش از ۲۵۰ تُن مرغ گرم در سطح مراکز فروش کرمانشاه توزیع شده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی استان گفت: طی دو روز اخیر بیش از ۲۵۰ تن مرغ گرم با نظارت کارشناسان جهاد کشاورزی از مرحله کشتار تا سطح مراکز فروش […]

طی دو روز گذشته بیش از ۲۵۰ تُن مرغ گرم در سطح مراکز فروش کرمانشاه توزیع شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی استان گفت: طی دو روز اخیر بیش از ۲۵۰ تن توزیع بیش از ۲۵۰ تن مرغ گرم در کرمانشاهمرغ گرم با نظارت کارشناسان جهاد کشاورزی از مرحله کشتار تا سطح مراکز فروش توزیع شده و این روال در روز‌های آینده نیز استمرار خواهد داشت.

شهاب پرویز با اشاره به برنامه‌های سازمان جهاد کشاورزی جهت نظارت بر بازار مرغ در کرمانشاه افزود: در حال حاضر بیش از ۱۰۰ کارشناس جهاد کشاورزی بحث نظارت بر مرغداری‌ها، کشتارگاه‌ها و مراکز فروش را حتی در ایام تعطیل با جدیت دنبال می‌کنند.

توزیع بیش از ۳۰۵ تن مرغ منجمد در کرمانشاه

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه هم گفت: به منظور تنظیم بازار شب عید استان از ۲۳ اسفندماه تا ۵ فروردین، ۳۰۵ تن گوشت مرغ منجمد باقیمت هر کیلوگرم ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان برای مصرف کننده بر اساس حواله صادره از سازمان صمت در بازار توزیع شده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نماز جمعه امروز به دلیل وضعیت قرمز کرونایی در کرمانشاه اقامهنمی‌شود