سرویس کرمانشاه – معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از تغییر وضعیت کرونایی ۲ شهرستان استان خبر داد و گفت: با توجه به افزایش بیماران مبتلا به کرونا، شهرستان اسلام‌آباد غرب در وضعیت «قرمز» و گیلان‌غرب هم در شرایط «نارنجی» قرار گرفته ‌است. به گزارش کُرد پرس ، دکتر «ابراهیم شکیبا»  گفت:  ‌اکنون شهرستان‌های پاوه، […]

اسلام آباد غرب قرمز و گیلان غرب نارجی شد

سرویس کرمانشاه – معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از تغییر وضعیت کرونایی ۲ شهرستان استان خبر داد و گفت: با توجه به افزایش بیماران مبتلا به کرونا، شهرستان اسلام‌آباد غرب در وضعیت «قرمز» و گیلان‌غرب هم در شرایط «نارنجی» قرار گرفته ‌است.

به گزارش کُرد پرس ، دکتر «ابراهیم شکیبا»  گفت:  ‌اکنون شهرستان‌های پاوه، کنگاور، سنقر و کلیایی، هرسین، سرپل‌ذهاب، صحنه و کرمانشاه در شرایط زرد کرونایی هستند و وضعیت شهرستان‌های ثلاث باباجانی، دالاهو، قصرشیرین، جوانرود و روانسر هم آبی است.

شکیبا اظهار کرد: در صورت کم‌توجهی مردم استان به شیوه‌نامه‌های بهداشتی بی‌شک ما در روزهای آینده شاهد افزایش تعداد مبتلایان و وخیم شدن وضعیت شهرستان‌های استان خواهیم بود.

او گفت: اگر مردم در زدن ماسک و رعایت فاصله فیزیکی مناسب سهل‌انگاری کنند، احتمال دارد فضای کل استان نارنجی و حتی قرمز شود و محدودیت‌های متعددی بر تردد و کسب‌ و کار شهروندان اعمال شود که طبعا به معنی داغدار شدن بسیاری از خانواده‌ها و آسیب دیدن معیشت بخش زیادی از شهروندان خواهد بود.

شکیبا به کرمانشاهی‌ها توصیه کرد که برای حفظ سلامت و معیشت استان، با زدن ماسک و پرهیز از مسافرت و مهمانی‌ها در مهار ویروس کرونا کمک و همراهی کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
افزایش تلفات و مصدومان حوادث رانندگی در ۱۰ ماههامسال