به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سردار جمال سلمانی امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت اقتصادی کرمانشاه در خصوص اینکه عده‌ای سودجو قصد انتقال مقدار زیادی کود شیمیایی قاچاق از یکی از استان‌های غربی به کشور عراق را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی ادامه […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سردار جمال سلمانی امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت اقتصادی کرمانشاه در خصوص اینکه عده‌ای سودجو قصد انتقال مقدار زیادی کود شیمیایی قاچاق از یکی از استان‌های غربی به کشور عراق را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام تحقیقات گسترده موفق به شناسایی محل تردد کامیون‌های حامل کودشیمیایی قاچاق در محور کرمانشاه – کامیاران  شده و در حالی که محوز قضائی را به همراه داشتند نسبت به توقیف انها اقدام کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در بازرسی‌های انجام شده از کامیون ها توقیفی، ۲۰ تن کودشیمیایی قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش آن‌ها به ۲ میلیارد ریال می‌رسید، کشف شد.

سلمانی همچنین از دستگیری ۲ نفر در این راستا و معرفی آن‌ها به دستگاه قضائی خبر داد و گفت: محموله قاچاق کشف شده نیز به سازمان اموال تملیکی تحویل داده شد.

وی در پایان مبارزه با پدیده قاچاق را از مهمترین برنامه‌های پلیس کرمانشاه در سال جاری عنوان کرد.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بیش از ۲۷۰۰ تُن کالای اساسی بین هیأت‌های مذهبی کرمانشاه توزیع می‌شود