ابراهیم شکیبا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: طرح بسیج سلامت نوروزی در استان از روز گذشته۲۵ اسفندماه با فعالیت ۳۰۰ بازرس بهداشت محیط و حرفه‌ای در قالب ۷۳ تیم، تا ۱۵ فروردین سال جدید در سطح استان اجرا می‌شود. وی ادامه داد: بازرسان بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به […]

ابراهیم شکیبا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: طرح بسیج سلامت نوروزی در استان از روز گذشته۲۵ اسفندماه با فعالیت ۳۰۰ بازرس بهداشت محیط و حرفه‌ای در قالب ۷۳ تیم، تا ۱۵ فروردین سال جدید در سطح استان اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: بازرسان بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به صورت شبانه و سرزده روزانه از ساعت هشت صبح تا هشت شب کار نظارت و بازرسی را با دقت انجام می‌دهند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: بازرسان ضمن تشدید نظارت و کنترل‌های بهداشتی از مراکز تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی، اماکن عمومی، اقامتی و بین راهی نظارت‌های لازم بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی کرونا را نیز در دستور کار خود قرار دادند.

وی به انجام ۷ هزار ۶۸۷ مورد بازرسی توسط بازرسان بهداشت محیط در استان از آغاز طرح سلامت نوروزی از مراکز و اماکن استان خبر داد و گفت: ۲۵۰ واحد متخلف در بازده زمانی اجرای این طرح به مراجع قضایی معرفی و ۷۲ واحد هم پلمب شده است.

شکیبا تصریح کرد: در این مدت یک‌هزار و ۷۱۱ کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته توسط بازرسان بهداشت محیط معدوم شد.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
رییس یک شرکت در نیویورک به اتهام نقض تحریم‌ ایران دستگیر شد