سرهنگ محمد حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در  کرمانشاه ، اظهار داشت: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا خودروهایی که پلاک آنها مربوط به شهرهای با وضعیت کرونایی قرمز یا نارجی است حق سفر به دیگر مناطق را ندارند.  وی افزود: علاوه بر عودت ۲۷۰ دستگاه خودروی شهرهای قرمز و نارنجی، ممکن است خودروهای […]

سرهنگ محمد حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در  کرمانشاه ، اظهار داشت: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا خودروهایی که پلاک آنها مربوط به شهرهای با وضعیت کرونایی قرمز یا نارجی است حق سفر به دیگر مناطق را ندارند. 

وی افزود: علاوه بر عودت ۲۷۰ دستگاه خودروی شهرهای قرمز و نارنجی، ممکن است خودروهای دیگر متعلق به این شهرها به صورت سیستمی و پایش‌های تصویری شناسایی و اعمال قانون شده باشند. 

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از افزایش ۹۳ درصدی ترددهای جاده‌ای در استان خبر داد و گفت: بیشترین ترددها در محورهای کرمانشاه – صحنه و کرمانشاه – اسلام آبادغرب صورت گرفته است.

حیدری با بیان اینکه از آغاز طرح نوروزی پلیس راه تاکنون سه فقره تصادف فوتی رخ داده که منجر به جان باختن سه نفر شده است گفت: آمار فوتی‌ها با مدت مشابه سال قبل برابری می‌کند. 

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از وقوع ۷۴ فقره تصادف جرحی و زخمی شدن ۱۵۴ نفر خبر داد و افزود: تعداد مجروحان ۳۲ درصد رشد داشته است. 

حیدری با اشاره به استقرار ۱۰۰ گشت پلیس در محورها و جاده‌های استان گفت: خودروهای متخلف که حین سفر مرتکب دو تخلف حادثه‌ساز شوند به مدت ۷۲ ساعت توقیف می‌شوند.

انتهای پیام/۸۳۲/ ت

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
رئیس مرکز پیش‌بیمارستانی و فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه:زمان رسیدن اورژانس به صحنه حادثه 13.4 دقیقه است