ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه با اشاره به افزایش مبتلایان به کرونای انگلیسی در استان، گفت: فردا(یکشنبه) در نشست ستاد استانی کرونا برای اعمال ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های جدید تصمیم‌گیری می‌کنیم. هوشنگ بازوند در حاشیه اولین نشست ستاد ملی کرونا در سال جدید که به ریاست رئیس جمهور و به صورت ارتباط زنده تصویری با ستادهای استانی برگزار […]

ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه با اشاره به افزایش مبتلایان به کرونای انگلیسی در استان، گفت: فردا(یکشنبه) در نشست ستاد استانی کرونا برای اعمال ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های جدید تصمیم‌گیری می‌کنیم.

هوشنگ بازوند در حاشیه اولین نشست ستاد ملی کرونا در سال جدید که به ریاست رئیس جمهور و به صورت ارتباط زنده تصویری با ستادهای استانی برگزار شد؛ اظهار داشت: بر اساس نمودارهای ارائه شده در جلسه ستاد ملی کرونا، وضعیت کرمانشاه چندان مناسبی نیست و آمار مبتلایان به ویروس انگلیسی با شیب بالایی در حال افزایش است.

وی افزود: متاسفانه وضعیت شهر اسلام آبادغرب قرمز و شهر گیلانغرب نیز نارنجی شده است.

وی تداوم این وضعیت را بسیار نگران کننده دانست و گفت: بررسی های انجام شده نشان می دهد متاسفانه کمتر از ۵۰ درصد مردم استان پروتکل‌ها را رعایت می کنند و بازدیدهایی هم که از شهر کرمانشاه و شهرستان‌ها داشتم بیانگر همین موضوع است. 

مدیر ارشد استان تاکید کرد: این وضعیت هشدار دهنده نشانگر این است که کرمانشاه در آستانه یک پیک بسیار خطرناک است که باید برای کنترل آن تصمیمات اساسی اتخاذ شود.

بازوند خاطرنشان کرد: فردا(یکشنبه) در نشست ستاد استانی کرونا برای اعمال ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های جدید برای مقابله با این ویروس مرگبار تصمیم گیری می‌کنیم.

وی افزود: از مردم می خواهیم نسبت به خطرات این ویروس مرگبار انگلیسی بی تفاوت نباشند زیرا اگر وضعیت به این شکل تداوم پیدا کند شاهد وضع محدودیت های بیشتر و همچنین آسیب بیشتر به معیشت مردم و اقتصاد استان خواهیم بود.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نخستین عمل جراحی مغز با روش «نورو اندوسکوپی» در غرب کشورانجام شد + تصاویر