احسان احمدی نصر پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در راستای حمایت از انرژی‌های زمینی، شهرداری کرمانشاه همگام با رویداد جهانی، امشب و در آخرین شنبه از ماه مارس اقدام به خاموش کردن یکی از نمادهای شهر خواهد کرد. وی افزود: یکی از ۲ هدف هزاره، پرداختن به محیط زیست […]

احسان احمدی نصر پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در راستای حمایت از انرژی‌های زمینی، شهرداری کرمانشاه همگام با رویداد جهانی، امشب و در آخرین شنبه از ماه مارس اقدام به خاموش کردن یکی از نمادهای شهر خواهد کرد.

وی افزود: یکی از ۲ هدف هزاره، پرداختن به محیط زیست است، در همین راستا و با وجود قدرت و تسلط بشر بر زمین همچنان مدیون منابع بوده و از آن‌جا که شهرداری کرمانشاه خود را دوستدار محیط زیست دانسته در اجرای پروژه‌ها با تمام توان دستورالعمل‌های محیط زیست را رعایت می‌کند، امشب ساعت ۲۰:۳۰ و همزمان با شهرهای جهان پل قوسی تقاطع ولایت در شهر کرمانشاه یک ساعت خاموش خواهد شد.

مدیر زیباسازی و بهسازی شهری شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: از مردم شریف کرمانشاه دعوت می‌شود که در این یک ساعت و همزمان با مردم جهان، چراغ‌های اضافه و وسایل برقی خود را به احترام زمین خاموش کنند.

احمدی نصر گفت: بدون شک زمین یک میراث معنوی است که باید در جهت پاسداشت حفظ منابع تمامی تلاش‌ها را به کار گرفته شود، زیرا که باید این میراث به درستی برای آیندگان حفظ شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کشف دام قاچاق در حمیل