معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: اسلام آباد غرب در وضعیت قرمز کرونایی و گیلانغرب هم در وضعیت نارنجی کرونایی قرار گرفتند. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کرمانشاه ، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام این خبر افزود: در این شرایط تردد از اسلام آباد غرب و گیلانغرب به شهرستانهای دیگر […]

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: اسلام آباد غرب در وضعیت قرمز کرونایی و گیلانغرب هم در وضعیت نارنجی کرونایی قرار گرفتند.

شهرستان اسلام آباد غرب قرمز شدبه گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کرمانشاه ، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام این خبر افزود: در این شرایط تردد از اسلام آباد غرب و گیلانغرب به شهرستانهای دیگر و برعکس ممنوع است.

 

دکتر شکیبا گفت: هم اکنون شهرستان‌های  پاوه،  کنگاور،  سنقر و کلیایی، هرسین، سرپل ذهاب، صحنه و کرمانشاه در وضعیت زرد قرار دارند و شهرستان‌های ثلاث باباجانی، دالاهو، قصرشیرین، جوانرود و روانسر هم در وضعیت آبی هستند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه همچنین از افزایش شمار مبتلایان به کرونای انگلیسی خبر دادو افزود: این تعداد در استان کرمانشاه به ۵۰ نفر افزایش یافت.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
صدا و سیما به وظایفش به خوبی عمل نمیکند/ اگر کسبه راضی نباشند،پیاده راه اجرایی نمی‌شود