به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، ابراهیم شکیبا معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : تاکنون ۵۰ مورد ابتلاء به ویروس کرونا جهش یافته انگلیسی در استان کرمانشاه شناسایی شده است. او گفت : قطعاً آمار مبتلایان به کرونا انگلیسی در استان کرمانشاه بیشتر از تعداد اعلام شده است که تاکنون […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، ابراهیم شکیبا معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : تاکنون ۵۰ مورد ابتلاء به ویروس کرونا جهش یافته انگلیسی در استان کرمانشاه شناسایی شده است.

او گفت : قطعاً آمار مبتلایان به کرونا انگلیسی در استان کرمانشاه بیشتر از تعداد اعلام شده است که تاکنون شناسایی نشده‌اند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه استفاده از ماسک در این استان به شدت کاهش یافته است، افزود: بیماری کرونا تمام نشده و در کمین مردم است، در صورت عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و به ویژه عدم استفاده از ماسک شادی‌های مردم به عزا تبدیل می‌شود.

شکیبا به تغییر رنگ وضعیت کرونایی شهرستان اسلام آبادغرب به قرمز و شهرستان گیلانغرب به نارنجی اشاره کرد و افزود: در صورت ادامه روند بی‌توجهی به دستورالعمل‌های بهداشتی امکان تغییر رنگ شهرستان‌های دیگر استان کرمانشاه وجود دارد .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تزریق واکسن به ۸۰ ساله‌ها از سه‌شنبه/ شیوه ثبت‌نام برای واکسیناسیون تشریح شد