:سه هفته پیش پیش یواخیم لوو سرمربی تیم ملی آلمان اعلام کرد که بعد از رقابت های یورو ۲۰۲۰، از هدایت تیم ملی آلمان کناره‌گیری خواهد کرد. لوو که بعد از جام جهانی ۲۰۰۶ هدایت ژرمن ها را برعهده گرفت و با این تیم در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ به قهرمانی رسید، اکنون اعلام […]

 :سه هفته پیش پیش یواخیم لوو سرمربی تیم ملی آلمان اعلام کرد که بعد از رقابت های یورو ۲۰۲۰، از هدایت تیم ملی آلمان کناره‌گیری خواهد کرد.

لوو که بعد از جام جهانی ۲۰۰۶ هدایت ژرمن ها را برعهده گرفت و با این تیم در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ به قهرمانی رسید، اکنون اعلام کرد که رقابت های یورو ۲۰۲۰ آخرین حضور او روی نیمکت این تیم خواهد بود.

یوآخیم لوو امروز  ضمن اعلام خبر غیرمنتظره کناره گیری از تیم ملی آلمان، گفت: «من خیلی آگاهانه و سرشار از غرور و سپاس فراوان این قدم را برمی دارم اما در عین حال وقتی صحبت از مسابقات یورو به میان می آید همچنان بسیار پرانگیزه به کارم ادامه خواهم داد.»

در مورد مقصد بعدی لوو حرف و حدیث بسیار است و گفته می شود او در حال یادگیری زبان اسپانیایی است و شاید هدایت تیمی در لالیگا را بر عهده بگیرد که قطعا یا رئال خواهد بود یا بارسا.

ژاوی هرناندز، ‌بازیکن افسانه‌ای تیم بارسلونا که خودش یکی از گزینه‌های سرمربیگری بارسلوناست، عقیده دارد یوآخیم لوو گزینه مناسبی برای تیم بارسلونا خواهد بود.

01583023

ژاوی در گفت و گو با “Su”ddeutsche Zeitung گفت:« لوو یک مربی برجسته است. او فوتبال هجومی و تماشایی را می پسندد و توانست آلمان را با همین سبک قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴ کند. لوو به آلمانی‌ها کمک کرد تا درک متفاوتی از فوتبال داشته‌ باشند که اسپانیا و بارسلونا را به یاد من می‌آورد.»

ژاوی در خصوص اینکه آیا یواخیم لو گزینه مناسبی برای بارسلونا است یا خیر گفت:« بله؛ او گزینه مناسبی است. بخاطر درکش از فوتبال و همچنین بخاطر شخصیتش.»

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کرونا برای افراد معتاد کشنده‌تر است