به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، شهناز حق‌پرست کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت : هوای استان قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد نسبتا شدید و کم‌وبیش غبارآلود است. او گفت : این شرایط در برخی نقاط از نواحی شمالی استان با رگبار موقت باران همراه می‌شود. کارشناس […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، شهناز حق‌پرست کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت : هوای استان قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد نسبتا شدید و کم‌وبیش غبارآلود است.

او گفت : این شرایط در برخی نقاط از نواحی شمالی استان با رگبار موقت باران همراه می‌شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه افزود: طی روز‌های دوشنبه و سه‌شنبه دمای هوا به طور نسبی افزایش پیدا می‌کند، به دنبال این شرایط از روز چهارشنبه تا پایان هفته موج ناپایداری جو منطقه را متاثر می‌کند که ضمن افزایش پوشش ابر افزایش دمای شبانه در بعضی ساعات سبب بارش‌های پراکنده باران در سطح استان می‌شود.

او سردترین نقطه استان طی ۲۴ ساعت گذشته را اسلام‌آباد غرب با صفر درجه سانتی‌گراد و گرم‌ترین را سومار با حداقل ۲۵ درجه سانتگراد بالای صفر اعلام کرد و افزود: حداقل و حداکثر دیروز و دیشب کرمانشاه به ترتیب ۳ و ۱۹ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گزارش شده است .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کشف سه عدد مین عمل نکرده در سرپل ذهاب/وقوع یک سانحه رانندگیدر محور اسلام آبادغرب