به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، حسین خوش‌اقبال معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت : بخش عمده‌ای از مشکلات جامعه اقتصادی است و حل این مشکلات می‌تواند رضایت، امیدواری و اشتیاق مردم را به مشارکت در انتخابات در پی داشته باشد. او بر لزوم تلاش برای رفع دغدغه‌های مردم در […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، حسین خوش‌اقبال معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت : بخش عمده‌ای از مشکلات جامعه اقتصادی است و حل این مشکلات می‌تواند رضایت، امیدواری و اشتیاق مردم را به مشارکت در انتخابات در پی داشته باشد.

او بر لزوم تلاش برای رفع دغدغه‌های مردم در کرونا و گرانی تاکید کرد و گفت : باید با تلاش و برنامه ریزی کار‌های باقیمانده به اتمام برسد.

خوش اقبال افزود: سال ۹۹ سال سختی برای مردم بود که امیدواریم با گشایش‌های اقتصادی و فراهم شدن زمینه‌های ارتباطات بین المللی مشکلات اقتصادی مردم حل شود.

او با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۰ افزود: حوزه سیاسی، امنیتی و اجتماعی برای تحقق شعار «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» همراه حوزه‌های اقتصادی خواهد بود .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۲۱ خانه ورزش روستایی در دهه فجر تجهیز و افتتاح میشود