در شرایطی که ۹ عضو تیم استقلال مبتلا به ویروس کرونا شده اند، شایعاتی درباره احتمال لغو دیدار این تیم با پیکان در روز ۱۴ فروردین هم به گوش می رسد. در این خصوص سازمان لیگ فوتبال موضع سکوت را در پیش گرفته و استقلالی ها نیز تاکنون درخواستی برای لغو بازی نداشته اند. از […]

در شرایطی که ۹ عضو تیم استقلال مبتلا به ویروس کرونا شده اند، شایعاتی درباره احتمال لغو دیدار این تیم با پیکان در روز ۱۴ فروردین هم به گوش می رسد.

در این خصوص سازمان لیگ فوتبال موضع سکوت را در پیش گرفته و استقلالی ها نیز تاکنون درخواستی برای لغو بازی نداشته اند. از طرف دیگر اما پیکانی ها موافق تعویق مسابقه با استقلال نیستند و به دنبال برگزاری بازی در روز ۱۴ فروردین ماه هستند.

حال اما با توجه به مسائل اخیر احتمال لغو این مسابقه بسیار ضعیف به نظر می رسد. با توجه به اینکه از زمان ابتلای اعضای تیم استقلال به ویروس کرونا حدود ۱۰ روز می گذرد و تا زمان بازی با پیکان نیز ۷ روز باقیمانده به احتمال فراوان کرونایی های تیم آبی پوش بهبود پیدا می کنند.

مساله دیگر اینکه اکثر استقلالی هایی که مبتلا به کرونا شده اند، علائم خاصی ندارند و حال عمومی شان خوب است. به همین خاطر اگر مساله خاصی پیش نیاید، طی دو سه روز آینده شاهد بازگشت کرونایی های استقلال به تمرینات  خواهیم بود تا دیدار استقلال و پیکان نیز سر موعد مقرر در ورزشگاه آزادی برگزار شود.

 

 

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
گیلانغرب لرزید