فرمانده انتظامی شهرستان کوه چنار از شناسایی و دستگیری ۳ نفر از عاملان سنگ پرانی به خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی خبر داد. سرهنگ “لطف الله محمدی”  با اعلام این خبر گفت: موضوع سنگ پرانی در محور های اصلی شهرستان کوه چنار از طریق رانندگان خودروهای عبوری به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام و بررسی […]

فرمانده انتظامی شهرستان کوه چنار از شناسایی و دستگیری ۳ نفر از عاملان سنگ پرانی به خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی خبر داد.

سرهنگ “لطف الله محمدی”  با اعلام این خبر گفت: موضوع سنگ پرانی در محور های اصلی شهرستان کوه چنار از طریق رانندگان خودروهای عبوری به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام و بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه با پیگیری‌ های ویژه و بررسی ‌های نامحسوس، تعداد ۳ نفر از عاملان سنگ ‌پرانی و ایجاد مزاحمت برای خودروهای عبوری توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند، افزود: متهمان در تحقیقات پلیس، به سنگ پرانی و ایراد خسارت به خودروهای عبوری اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کوه چنار در پایان با بیان اینکه برخورد با مخلان نظم و امنیت و برهم زنندگان امنیت عمومی مردم در دستور کار پلیس قرار دارد، از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کارشناسی داوری دیدار استقلال – پیکان ؛ از پنالتی مشکوک تا گل ناسالم