سرویس کرمانشاه _ فرماندار شهرستان دالاهو از هموطنان خواست تا نوروز امسال به دالاهو نیایند. به کزارش کردپرس کرم محمدی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: مردم میهمان نواز شهرستان دالاهو همواره به میهمان نوازی شهره بوده و هر ساله در ایام نوروز آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی می شوند، اما امسال به […]

گردشگران در ایام نوروز به دالاهو نیایند

سرویس کرمانشاه _ فرماندار شهرستان دالاهو از هموطنان خواست تا نوروز امسال به دالاهو نیایند.

به کزارش کردپرس کرم محمدی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: مردم میهمان نواز شهرستان دالاهو همواره به میهمان نوازی شهره بوده و هر ساله در ایام نوروز آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی می شوند، اما امسال به دلیل شرایط کرونایی و به ویژه شیوع کرونای جهش یافته از هموطنان درخواست دارند تا به این شهرستان سفر نکنند.

فرماندار شهرستان دالاهو با بیان اینکه امسال ستاد سفرهای نوروزی در این شهرستان تشکیل نشده، گفت: نوروز امسال مسافرخانه‌ها، مهمانخانه‌های ادارات، مدارس و یا هیچ محل دیگری برای پذیرایی از مهمانان نوروزی آماده نشده، لذا از میهمانان نوروزی تقاضا داریم برای حفظ سلامت خود و عزیزانشان و مردم این شهرستان سفر خود به دالاهو را به زمان بهتری موکول کنند تا از جاذبه های خاص این شهرستان بهره مند شوند.

محمدی سپس با توصیه به مردم  برای ماسک زدن و رعایت پروتکل های بهداشتی برای مقابله با شیوع کرونا، تصریح کرد: از همه می خواهیم با در خانه ماندن به قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا کمک کنند.

فرماندار دالاهو با اشاره به اهتمام مردم شهرستان دالاهو به ماسک زدن، رعایت فاصله گذاری فیزیکی و  پروتکل های بهداشتی،  گفت: این شهرستان تنها در مقاطع کوتاهی در وضعیت قرمز کرونایی بود و با همکاری خوب مردم شهرستان توانستیم بیماری را کنترل کنیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۹۱ فوتی جدید کرونا در کشور / ۱۲۱ شهر در وضعیت قرمز ونارنجی