به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، شـورای هماهـنگی تبلیـغات اسـلامی استان کرمانشاه با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد «بانگ یا مهدی ادرکنی» ساعت ۲۱ شب نیمـه شعبان در سراسر استان طنین‌انداز می‌شود. در این اطلاعیه آمده است، شب نیمه شعبان، شب میلاد موفورالسرور آخرین حجت‌الهی و منجی عالم بشریت، ربیع‌الانام، حضرت بقیه‌الله الاعظم(عج)، شب امید منتظران […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، شـورای هماهـنگی تبلیـغات اسـلامی استان کرمانشاه با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد «بانگ یا مهدی ادرکنی» ساعت ۲۱ شب نیمـه شعبان در سراسر استان طنین‌انداز می‌شود.

در این اطلاعیه آمده است، شب نیمه شعبان، شب میلاد موفورالسرور آخرین حجت‌الهی و منجی عالم بشریت، ربیع‌الانام، حضرت بقیه‌الله الاعظم(عج)، شب امید منتظران ظهور، شب تقرب به خدا و استجابت دعا است.

اینک آغاز و پایان سال ۱۴۰۰ با نام مبارک حضرت ولی عصر (عج) منور و مزین شده است و ملت مسلمان ایران اسلامی در این سال دو بار طعم با حلاوت این عید بزرگ را تجربه خواهند کرد، به شکرانه این نعمت بزرگ و با امید به تحقق وعدۀ صادق الهی در فرج ولی‌الله الاعظم، در شب نیمۀ شعبان دستان دعا و استغاثه خود را بالا برده و با زمزمۀ دعای «سَلامُ اللّهِ الْکامِلُ التَّامُّ الشَّامِلُ الْعامُّ»> از درگاه خداوند متعال تعجیل در ظهور حضرتش  و رفع بلایا و گرفتاری‌ها را طلب می‌کنیم.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سایه سنگین ابر سیاه کرونای انگلیسی بر آسمان کرمانشاه/ ۱۱ شهر«قرمز» شدند