مهدی محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، در خصوص آخرین وضعیت بیماری کرونا در استان، اظهار داشت: طی روز گذشته ۸۱ بیمار جدید مشکوک به کرونا در استان بستری و ۷۶ نفر هم پس از بهبودی از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. وی نمونه‌های آزمایش صورت گرفته را ۵۲۰ مورد اعلام کرد و ادامه […]

مهدی محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، در خصوص آخرین وضعیت بیماری کرونا در استان، اظهار داشت: طی روز گذشته ۸۱ بیمار جدید مشکوک به کرونا در استان بستری و ۷۶ نفر هم پس از بهبودی از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

وی نمونه‌های آزمایش صورت گرفته را ۵۲۰ مورد اعلام کرد و ادامه داد: ۱۱۲ مورد از این تعداد مثبت تشخیص داده شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به یک مورد فوت بر اثر کرونا طی شبانه‌روز گذشته اشاره کرد و گفت: تعداد موارد فوتی از ابتدای اپیدمی در استان با تشخیص قطعی کرونا به یک‌هزار و ۵۰۹ مورد فوت رسیده است.

محمدی با بیان اینکه هم‌اکنون ۲۰۸ نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند، گفت: ۲۸ هزار و ۸۶۹ نفر از ابتدای ورود کرونا به استان در بیمارستان‌ها بستری شده‌اند.

وی از مردم خواست برای «سیزده به در» برنامه‌ای نداشته باشند و در خانه بمانند و از با هم بودن و قرارهای جمعی اجتناب کنید.

محمدی خطر ورود به پیک چهارم را جدی دانست و گفت: وضعیت شهر کرمانشاه فعلا زرد است و در حال حاضر ۱۲۲ نفر در بیمارستان‌های دولتی و ۹ نفر در بیمارستان‌های غیردانشگاهی بستری هستند که حال پنج نفر وخیم و اینتوبه است.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ممنوعیت تردد در آرامستان ها در پنجشنبه آخر سال نیز اعمالمی‌شود