به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه ، به نقل از روابط عمومی دادسرای کرمانشاه ، شهرام کرمی اظهار داشت: باتوجه به گزارش‌هایی مبنی بر اینکه برخی از عطاری‌ها اقدام به فروش روانگردان و مواد مخدر می‌کنند، دستور مقابله با آن‌ها را صادر کردیم.  کرمی عنوان کرد: بنابراین از معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه ، به نقل از روابط عمومی دادسرای کرمانشاه ، شهرام کرمی اظهار داشت: باتوجه به گزارش‌هایی مبنی بر اینکه برخی از عطاری‌ها اقدام به فروش روانگردان و مواد مخدر می‌کنند، دستور مقابله با آن‌ها را صادر کردیم. 

کرمی عنوان کرد: بنابراین از معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خواسته‌ایم تا نظارت‌ها و بازرسی خود را از عطاری‌ها افزایش دهند و درصورت مشاهده تخلفی گزارش دهند تا برای عطاری متخلف پرونده قضایی تشکیل دهیم. 

وی به تخلفاتی که در برخی از کافی‌شاپ‌ها و قهوه‌خانه‌های کرمانشاه هم رخ می‌دهد، اشاره‌ای کرد و گفت: هرچند که در دو سال اخیر این مسئله را در دستور کار قرار داده و به آن پرداخته‌ایم اما اتاق اصناف و پلیس اماکن باید با تشکیل تیم‌هایی مستمراً بر فعالیت این واحدهای پذیرایی نظارت داشته باشند. 

کرمی افزود: البته یک دادیار ویژه هم برای نظارت و رسیدگی به تخلفات کافی شاپ‌ها و قهوه خانه‌ها تعیین کرده‌ایم تا برخوردها جدی‌تر شود.

وی با اشاره به عرضه کشتار غیرمجاز دام در برخی از محلات شهر کرمانشاه گفت: باتوجه به خطراتی که این نوع از عرضه گوشت دام برای سلامت شهروند به همراه دارد، در راستای حفظ حقوق عامه دستورالعمل‌هایی را برای برخورد با آن داده‌ایم. 

وی عنوان کرد: بر این اساس، از پلیس نظارت بر اماکن استان می‌خواهیم تا با همکاری مرکز بهداشت و اجرائیات شهرداری نسبت به جمع آوری ابزارها و وسایل کشتار غیرمجاز از جمله داربست‌هایی که نصب شده، اقدام کنند. 

دادستان کرمانشاه گفت: همچنین در برخی از محلات شهر نصب داربست برای کشتار غیرمجاز هم در معابر ترافیک هایی را بوجود می آورد که باید با آنها برخورد شود. 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
قطعی تلفن ثابت و اینترنت برخی از محلات، کرمانشاهی‌ها راکلافه کرد

انتهای پیام/۸۳۲/ی