ایسنا/کرمانشاه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از ایجاد بیش از ۱۲۰۰ فرصت شغلی در تعاونی‌های کرمانشاه طی سال گذشته خبر داد. حسن عزیزی با اشاره به ایجاد ۵۱ شرکت تعاونی در استان طی سال گذشته، گفت: ۱۲۵۱ فرصت شغلی برای این تعاونی‌ها پیش‌بینی شده است. وی ادامه داد: با تشکیل این تعداد […]

ایسنا/کرمانشاه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از ایجاد بیش از ۱۲۰۰ فرصت شغلی در تعاونی‌های کرمانشاه طی سال گذشته خبر داد.

حسن عزیزی با اشاره به ایجاد ۵۱ شرکت تعاونی در استان طی سال گذشته، گفت: ۱۲۵۱ فرصت شغلی برای این تعاونی‌ها پیش‌بینی شده است.

وی ادامه داد: با تشکیل این تعداد تعاونی، برنامه‌های پیش‌بینی شده برای ایجاد تعاونی‌های استان در سال ۱۳۹۹ به طور کامل محقق شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه سال گذشته تعیین تکلیف شرکت های تعاونی غیرفعال در اولویت برنامه های کاری اداره کل قرار گرفت، افزود: در این مدت ۵۲ مورد از تعاونی های غیرفعال استان تعیین تکلیف شدند.

عزیزی همچنین از انجام ۱۷۵۹ مورد نظارت بر تعاونی های استان طی سال گذشته خبر داد.

وی اشاره‌ای هم به صادرات تعاونی‌های استان در سال گذشته داشت و یادآور شد: ۱۱۵ میلیون و ۴۱۶ هزار دلار صادرات کالاهای مجاز تولیدی از پایانه های مرزی استان توسط تعاونی‌ها بوده است.

به گفته این مسئول، در حال حاضر ۳۱۰۵ شرکت تعاونی با جمعیتی بالغ بر یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر عضو و بیش از ۴۶ هزار نفر فرصت شغلی در استان کرمانشاه فعالیت دارند.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کرمانشاه؛ مقصد نوزدهمین سفر استانی رئیس قوه قضائیه