به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، امیرحمزه حیدریان امروز در نشست خبری با اشاره به اینکه ۷۰۰ هزار نفر در استان کرمانشاه روش غیرمستقیم را برای مدیریت سهام عدالت خود انتخاب کرده‌اند اظهار داشت: در این روش یک شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استانی تشکیل می‌شود و اقدامات مربوط به سهامداری را انجام می‌دهد. وی عنوان […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، امیرحمزه حیدریان امروز در نشست خبری با اشاره به اینکه ۷۰۰ هزار نفر در استان کرمانشاه روش غیرمستقیم را برای مدیریت سهام عدالت خود انتخاب کرده‌اند اظهار داشت: در این روش یک شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استانی تشکیل می‌شود و اقدامات مربوط به سهامداری را انجام می‌دهد.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه دولت سود سهام عدالت را حداکثر تا پایان سال به سهامدارن پرداخت می‌‌کند، ثبت‌نام افرادی که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده‌اند در سامانه سجام الزامی است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه افزود: از ۷۰۰ هزار نفری که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده‌اند تنها ۲۰۰ هزار نفر در سامانه سجام ثبت‌نام شده‌اند.

حیدریان با بیان اینکه ثبت‌نام در سامانه سجام رایگان است گفت: افراد بعد از ثبت‌نام و احراز هویت در سجام علاوه بر دریافت سود سالانه می‌توانند در انتخابات هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت شرکت کنند.

وی با بیان اینکه در مجموع ۷۵ درصد معادل یک میلیون و ۴۴۱ هزار نفر جمعیت استان سهام عدالت دارند افزود: با توجه به وضعیت بازار بورس بهتر است سهامداران اکنون اقدام به فروش سهام خود نکنند.

حیدریان با بیان اینکه سهام عدالت شامل سهام ۳۶ شرکت دولتی است عنوان کرد: طرح ثبت‌نام جاماندگان از سهام عدالت در کمیسیون تلفیق نهایی شده و بعد از اتمام فرآیند مصوبه دولت مکلف است برای ثبت‌نام افراد جدید فراخوان دهد.

انتهای پیام/۸۳۲/ی

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نگاهی به فعالیت‌های بزرگترین گروه جهادی تخصصی دندانپزشکی درکشور