ایسنا/کرمانشاه فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۲۰۶ کیلوگرم تریاک و دستگیری پنج قاچاقچی خبر داد.  سردار “علی اکبر جاویدان” در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مبنی بر اینکه اعضای دو باند قصد انتقال مقدار زیادی مواد از استانهای جنوبی کشور به کرمانشاه را دارند، رسیدگی به […]

ایسنا/کرمانشاه فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۲۰۶ کیلوگرم تریاک و دستگیری پنج قاچاقچی خبر داد.

 سردار “علی اکبر جاویدان” در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مبنی بر اینکه اعضای دو باند قصد انتقال مقدار زیادی مواد از استانهای جنوبی کشور به کرمانشاه را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. 

وی ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده موفق به شناسایی خودروهای قاچاقچیان و مسیر حرکتی آنها شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی هر چهار دستگاه خودرو را توقیف کردند. 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به کشف ۱۰۶ کیلوگرم تریاک در کامیون که قاچاقچیان آن را به شکل ماهرانه ای در پوشش بار صیفی جات مخفی کرده بودند، افزود: در بازرسی از سه دستگاه خودروی سواری نیز ۱۰۰ کیلوگرم از این نوع مواد کشف شد. 

جاویدان با اشاره به دستگیری پنج نفر در این رابطه از معرفی آنها به دستگاه قضائی جهت صدور احکام لازم و انتقال خودروهای توقیفی به پارکینگ خبر داد. 

وی در ادامه آمار کشفیات مواد مخدر امسال استان کرمانشاه را دو تن و ۷۳۳ کیلوگرم عنوان کرد و گفت: این رقم در مقایسه با سال گذشته که دو تن و ۲۴۶ کیلوگرم بوده، ۲۲ درصد رشد نشان می‌دهد.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
جزئیات برنامه‌های دهه فجر در استان کرمانشاه/ بیش از 8000برنامه فرهنگی، هنری و دینی برگزار می‌شود