الناز شاکردوست عکس و فیلمی از دوچرخه سواری خود در ایام تعطیلات نوروز منتشر کرد. به گزارش فرتاک ورزشی،  الناز شاکردوست یکی از بازیگران زن مشهور ایرانی است. الناز شاکردوست بازیگر زن مشهور ایرانی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام خود عکس وفیلمی از دوچرخه سواری خود در ایام نوروز منتشر کرد و نوشت: خدایا […]

الناز شاکردوست عکس و فیلمی از دوچرخه سواری خود در ایام تعطیلات نوروز منتشر کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 الناز شاکردوست یکی از بازیگران زن مشهور ایرانی است.

الناز شاکردوست بازیگر زن مشهور ایرانی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام خود عکس وفیلمی از دوچرخه سواری خود در ایام نوروز منتشر کرد و نوشت: خدایا شکرت.

 الناز شاکردوست کیست؟

الناز شاکردوست (زاده ۷ تیر ۱۳۶۳ در تهران) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است.

او بازیگری را با تئاتر آغاز کرد. در سن نوزده سالگی، با بازی در فیلم گل یخ در سال ۱۳۸۳، به کارگردانی کیومرث پوراحمد، پا به عرصه سینما گذاشت و ظرف کمتر از یک سال در ۴ فیلم سینمایی نقش آفرینی کرد.

الناز شاکردوست

فیلم رسوایی و حواشی زیادی که برای الناز شاکردوست به همراه داشت

الناز شاکردوست در نامه‌ای خطاب به اهالی رسانه نوشته بود: نقش افسانه را در واقع زندگی کردم و روحم تا ابد در این نقش باقی می‌ماند. تنها دلخوشی من بیدار شدن به موقع روح‌های مملکتم ایران است. دلیل ایفای الناز شاکردوست در این نقش شنیدن آه همان دختری بود که بعد از گران شدن قیمت نان از خدا قهرش گرفت و از صف خارج شد و سوار مرکب فحشا شد و کسی نپرسید جواب خانه بی‌نان چه می‌شود.

الناز+شاکردوست

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اختصاصی/ دیدار استقلال و پیکان لغو خواهد شد؟