ایسنا/کرمانشاه مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه از شناسایی هویت شهید “محمدیار محمودی” از طریق آزمایش “دی. ان.‌ای” خبر داد. سردار ناصر باباخانی در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه شهید “محمدیار محمودی” از شهدای لشکر ۲۱ حمزه ارتش جمهوری اسلامی است که در منطقه عملیاتی “زبیدات” به مقام […]

ایسنا/کرمانشاه مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه از شناسایی هویت شهید “محمدیار محمودی” از طریق آزمایش “دی. ان.‌ای” خبر داد.

سردار ناصر باباخانی در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه شهید “محمدیار محمودی” از شهدای لشکر ۲۱ حمزه ارتش جمهوری اسلامی است که در منطقه عملیاتی “زبیدات” به مقام شامخ شهادت نائل آمده، گفت: هویت این شهید گمنام که از شهدای والامقام دوران هشت سال دفاع مقدس است، از طریق آزمایش “دی. ان.‌ای” شناسایی شد.

باباخانی اضافه کرد: پس از تایید هویت این شهید گمنام، جمعی از مسئولان استان با حضور در منزل شهید “محمدیار محمودی” خبر شناسایی این شهید والامقام را به خانواده وی ابلاغ کردند.

مدیرکل حفظ آثار ونشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمانشاه اضافه کرد: تصمیم گیری در مورد بازگرداندن یا بازنگرداندن پیکر این شهید والامقام به استان با خانواده‌شان است.

باباخانی ادامه داد: پیکر مطهر این شهید والامقام پس از تفحص و عدم امکان شناسایی هویت وی، سال ۱۳۹۴ در شهر “اسلام‌شهر آق‌گل” از توابع شهرستان ملایر به‌عنوان “شهید گمنام” به خاک سپرده شده بود.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سرعت وزش باد در قصرشیرین به ۱۳ متر بر ثانیه رسید