ایسنا/کرمانشاه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری اجتماع عزاداران فاطمی به مناسبت سالروز شهادت حضرت زهرا(س) در کرمانشاه خبر داد. عباس سروری در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: اجتماع عزاداران فاطمی، ساعت ۱۰ صبح فردا (۲۸ دی) همزمان با سالروز شهادت بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) از مقابل مسجد […]

ایسنا/کرمانشاه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری اجتماع عزاداران فاطمی به مناسبت سالروز شهادت حضرت زهرا(س) در کرمانشاه خبر داد.

عباس سروری در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: اجتماع عزاداران فاطمی، ساعت ۱۰ صبح فردا (۲۸ دی) همزمان با سالروز شهادت بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) از مقابل مسجد جامع شهر کرمانشاه آغاز خواهد شد.

 وی سخنرانی و مداحی را از برنامه های اجتماع عزاداران فاطمی در کرمانشاه عنوان کرد و افزود: این مراسم برای مقابله با شیوع کرونا با رعایت فاصله گذاری فیزیکی و پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد. 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه  ر ادامه رویکرد برنامه‌های ایام فاطمیه امسال را استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی عنوان کرد و افزود: تلاش کرده ایم تا با تدارک برگزاری نشست‌های هم اندیشی، سخنرانی‌های مذهبی و … و انتشار آن در فضای مجازی زمینه‌های آشنایی جامعه با شخصیت بانوی بزرگ اسلام فراهم شود.

سروری سپس فلسفه عزاداری‌های فاطمی را شناخت بیشتر حضرت زهرا(س) عنوان و ابراز امیدواری کرد: برگزاری عزاداری‌های فاطمی بتواند نقش مهمی در شناخت بیشتر افراد و به ویژه جوانان از شخصیت حضرت زهرا(س) و الگوپذیری از سبک زندگی ایشان داشته باشد.

سروری ادامه داد: با تاسی از منش و سبک زندگی حضرت زهرا(س) می‌توان به زندگی سعادتمندانه در دنیا و آخرت دست یافت.

انتهای پیام
 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پتروشیمی اسلام آبادغرب کلنگ زنی می‌شود