ایسنا/کرمانشاه دور رفت رقابت‌های لیگ برتر وزنه برداری جوانان کشور به میزبانی اهواز به پایان رسید و تیم نیروی زمینی ارتش کرمانشاه در جایگاه چهارم ایستاد. سجاد شکربیگی سرمربی تیم نیروی زمینی ارتش کرمانشاه در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به پایان دور رفت رقابت های لیگ برتر وزنه برداری جوانان، اظهارکرد: این رقابت […]

ایسنا/کرمانشاه دور رفت رقابت‌های لیگ برتر وزنه برداری جوانان کشور به میزبانی اهواز به پایان رسید و تیم نیروی زمینی ارتش کرمانشاه در جایگاه چهارم ایستاد.

سجاد شکربیگی سرمربی تیم نیروی زمینی ارتش کرمانشاه در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به پایان دور رفت رقابت های لیگ برتر وزنه برداری جوانان، اظهارکرد: این رقابت ها با حضور چهار تیم طی روزهای ۲۵ و ۲۶ دی به میزبانی شهر اهواز برگزار شد.

وی تصریح کرد: پس از پایان این رقابت ها تیم کرمانشاه با کسب یک مدال طلا، شش نقره و هفت برنز از نظر مدالی در جایگاه سوم و از نظر امتیازی در جایگاه چهارم این رقابت ها ایستاد.

شکربیگی افزود: حسین رستمی در وزن ۶۱ کیلوگرم یک مدال طلا و یک مدال نقره، سپنتا حاکم زاده در وزن ۷۳ کیلوگرم سه مدال نقره، امین انگوتی در وزن ۹۶ کیلوگرم سه مدال برنز،  طاها طلوعی در وزن ۱۰۹ کیلوگرم دو مدال نقره و یک برنز و فرید فتاحی در وزن مثبت ۱۰۹ کیلوگرم سه مدال برنز برای تیم کرمانشاه در این رقابت ها کسب کردند.

وی در ادامه با اشاره به بالا بودن سطح کیفی این مسابقات، اعلام کرد: باتوجه به اینکه کادر فنی تیم ملی تصمیم گرفته تا وزنه برداران شاخص حاضر در لیگ برتر را به اردوی تیم ملی دعوت کنند، برای همین هرچند که تعداد تیم ها به واسطه مشکلات مالی کم بود، اما از نظر کیفی وزنه برداران قدرتمندی شرکت کرده بودند.

سرمربی تیم وزنه برداری نیروی زمینی ارتش کرمانشاه اضافه کرد: همچنین در این مسابقات ما تعدادی از وزنه برداران شاخص خود همچون مهدی پاپی را به  دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۵۰۰ اصله نهال درخت میوه در بیمارستان فارابی کرمانشاه کاشتهشد

وی افزود: با این وجود تلاش کردیم و این جرات را به خرج دادیم تا به منظور آینده سازی برای وزنه برداری کرمانشاه از وزنه بردارانی همچون اهورا بابایی، رضا سودایی و رضا حبیبی که تاکنون حتی در میادین شهرستانی هم حضور پیدا نکرده اند، استفاده کنیم و به آنها میدان دهیم تا خود را برای آینده آماده کنند.

شکربیگی خاطرنشان کرد: همچنین علیرضا حقیقی یکی از  وزنه برداران شاخص دیگر تیم ما بود که باتوجه به اینکه سرباز است و طی ماه های گذشته تمرینات منسجمی نداشته، بدون تمرین در این رقابت ها حاضر شد که امیدواریم برای دور برگشت با بهبود مهدی پاپی و ادامه تمرینات علیرضا حقیقی آنها را در اختیار داشته باشیم و با قدرت بیشتری در رقابت های برگشت حضور پیدا کنیم.

در پایان  دور رفت رقابت های لیگ برتر وزنه برداری جوانان تیم عقاب نیروی هوایی با کسب ۷۵۱ امتیاز برجایگاه اول ایستاد و تیم های مس رفسنجان و مناطق نفت خیز جنوب هم به ترتیب با ۷۴۲ امتیاز و ۷۰۹ امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند و تیم نیروی زمینی کرمانشاه هم با کسب ۶۷۸ امتیاز چهارم شد.  

رقابت های دور برگشت لیگ برتر وزنه بردارای جوانان بهمن ماه برگزار می شود.  

انتهای پیام