لزوم مقابله جدی با تخلفات زیرپوستی برخی عطاری‌ها/ کشتارهای
غیرمجاز باید جمع آوری شوند
لزوم مقابله جدی با تخلفات زیرپوستی برخی عطاری‌ها/ کشتارهای غیرمجاز باید جمع آوری شوند
  • فرنیوز 1
  • 27 دی 1399
  • ۰

ایسنا/کرمانشاه دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه خواستار برخورد جدی با تخلفات زیرپوستی برخی عطاری ها و همچنین کشتار غیرمجاز دام در برخی محلات سطح شهر شد.

شهرام کرمی با اشاره به عرضه کشتار غیرمجاز دام در برخی از محلات شهر کرمانشاه، اظهار کرد: باتوجه به خطراتی که این نوع از عرضه گوشت دام برای سلامت شهروندان دارد، در راستای حفظ حقوق عامه دستورالعمل هایی را برای برخورد با آن داده ایم.

وی تصریح کرد: براین اساس، از پلیس نظارت بر اماکن استان می خواهیم تا با همکاری مرکز بهداشت و اجرائیات شهرداری نسبت به جمع آوری ابزار آلات و وسایل کشتار غیرمجاز از جمله داربست هایی که نصب شده اقدام کنند.

دادستان کرمانشاه اضافه کرد: همچنین در برخی از محلات شهر نصب داربست برای کشتار غیرمجاز در معابر ترافیک هایی را بوجود می آورد که باید با آنها برخورد شود.

وی در ادامه به یکی دیگر اقدامات حوزه حقوق عامه دادسرای کرمانشاه اشاره کرد و گفت: باتوجه به گزارشاتی مبنی براینکه برخی از عطاری ها اقدام به فروش روانگردان ها و مواد مخدر می کنند، دستور مقابله با آنها را صادر کردیم.

کرمی خاطرنشان کرد: از معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خواسته ایم تا نظارت ها و بازرسی خود را از عطاری ها افزایش دهند و درصورت مشاهده تخلف گزارش دهند تا برای عطاری متخلف پرونده قضایی تشکیل دهیم.

وی در ادامه به تخلفاتی که در برخی از کافی شاپ ها و قهوه خانه های کرمانشاه هم رخ می دهد، اشاره ای کرد و گفت: هرچند در دوسال اخیر این مسئله را در دستور کار قرار داده و به آن پرداخته ایم، اما اتاق اصناف و پلیس اماکن باید با تشکیل تیم هایی مستمرا بر فعالیت این واحدهای پذیرایی نظارت داشته باشند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
افزایش ۱۲ درصدی مصرف خون در کرمانشاه/ مرکز انتقال خون در سهشیفت فعال است

کرمی متذکر شد: یک دادیار ویژه هم برای نظارت و رسیدگی به تخلفات کافی شاپ ها و قهوه  خانه ها تعیین کرده ایم تا برخورد ها جدی‌تر شود.

انتهای پیام 


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط